۱۴۰۰ دوشنبه ۳ آبان
FA
دانشگاه اصفهان
ضرورت همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری دانشگاه اصفهان
معاون علمی فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح مرکز نوآوری اسنوا، تک در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد و اتفاقات خوب دانشگاه اصفهان در این خصوص را ارج نهاده و توسعه خواهیم داد.

 

ضرورت همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری دانشگاه اصفهان

معاون علمی فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح مرکز نوآوری اسنوا، تک در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد و اتفاقات خوب دانشگاه اصفهان در این خصوص را ارج نهاده و  توسعه خواهیم داد.

به گزارش وب سایت خبریuinews دکتر سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور در مراسم افتتاح  مرکز نوآوری اسنوا تک در ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان اظهار داشت: همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد.

دکتر ستاری تصریح نمود: اصفهان یکی از شهرهای پیش رو در اقتصاد دانش بنبان است و با وجود شهرک علمی و تحقیقاتی و واحدهای متعدد دانش بنیان، اصفهان همواره یکی از استان های برتر در این بخش بوده است

وی اظهار کرد: اتفاقات خوبی در دانشگاه اصفهان رخ داده است که پیرو مذاکرات قبلی آن را توسعه خواهیم داد..

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور تاکید کرد: همکاری بخش خصوصی در حوزه نوآوری ضرورت دارد و به زودی مرکز نوآوری لوازم خانگی توسط شرکت اسنوا پیاده سازی می شود که این امر نشان دهنده همکاری خوب صنعت و دانشگاه با یکدیگر است به طوری که نوآوری به صنعت تزریق می شود.

وی افزود: دانشگاه اصفهان ساختمان‌هایی را در جهت طرح‌های نوآورانه اختصاص داده که کار بسیار بزرگی است.

 دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان نیز در حاشیه مراسم افتتاح مرکز نواوری اسنوا تک  در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: آزمایشگاه مرکزی اصفهان از بزرگترین  آزمایشگاه‌های منطقه مرکزی و جنوب شرقی کشور است و دستگاه‌ها و تجهیزات زیادی تهیه کرده بودیم اما آزمایشگاه گنجایش کافی نداشت که خوشبختانه با هزبنه‌ای که انجام شد توانستیم آزمایشگاه را با هزینه‌ای بالغ بر 3.5 میلیارد تومان گسترش دهیم که آزمایشگاه الان دو ونیم برابر شده است، در تلاش هستیم دستگاه های آزمایشگاه را ارتقا دهیم تا ظرفیت و پتانسیل دستگاه‌ها افزایش یابد.

گفتنی است در این مراسم دکتر جواد راستی ضمن ارایه گزارش مبسوطی از روند توسعه ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه از همکاری ویژه دکتر ستاری تشکر و قدردانی نمود.

 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/03/01
تعداد بازدید:
3023
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: Info[at]ui.ac.ir
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal